BURGR JAKO KRAVA

Kdo jsme?

Partner vašeho úspěchu

Šipka

BURGR JAKO KRÁVA, s.r.o.

Společnost BURGR JAKO KRÁVA, s.r.o. byla založena v roce 2013. Jejímu vzniku předcházela pětiletá zkušenost s provozem rychlého občerstvení v Kolíně. Zakladatelé a jednatelé společnosti nebyli spokojeni s úrovní burgerových polotovarů na českém trhu.

Proto vyvinuli vlastní recepturu burgerových placek a vlastní příchutě majonézových dresinků. To vše poté zkombinovali s čerstvou zeleninou a dalšími ingrediencemi v burgerech BURGR JAKO KRÁVA.

Společnost nabízí burgerové placky, majonézové dresinky a také „mini-frančízu“ pod značkou BURGR JAKO KRÁVA, která vám poskytne grafickou podporu a další výhody. Více se dozvíte v sekci spolupráce.

Co o společnosti říkají majitelé?

„Po dlouhém a marném shánění kvalitních hovězích burgrů do naší provozovny v Kolíně jsme si jednoho dne řekli 'dost'. Pokud tu není nikdo, kdo by dodával opravdu kvalitní burgery, začneme je vyrábět sami. Po velkém úspěchu v našem fast foodu i u našich prvních odběratelů jsme rozšířili výrobu a rozhodli se, že našimi skvělými burgry a dresinky potěšíme Vás všechny.“

„Půl roku jsme hledali co nejlepší recepturu a postup výroby, aby vše vyhovovalo našim požadavkům na opravdu vysokou kvalitu. Nyní vám představujeme produkty BURGR JAKO KRÁVA, které nabízí všechno, co jsme od burgrů chtěli - pořádnou porci výborného hovězího masa, skvělou chuť, žádný přepálený olej a cenovou dostupnost pro každého, kdo chce prodávat dobré jídlo.“

Filip Kasal, jednatel a společník BURGR JAKO KRÁVA, s.r.o.

Naše zásady

  • KVALITA - všechno, co děláme, děláme s maximální péčí a ohledem na nejvyšší kvalitu
  • SPOLEHLIVOST - na čem se domluvíme, to dodržíme
  • RYCHLOST - naše dodávky jsou rychlé a při speciálních požadavcích se vám vždy pokusíme vyjít vstříc